Pühapäev, 10. juuni 2018

Loodusnädal 4.-8.juuni

4.–8. juunil toimus Olustvere koolis loodusnädal. Sellel aastal otsustasime loodust tundma õppida õiges keskkonnas ja viibisime palju õues – pargis, soos ja metsas. Loodusnädal algas traditsioonilise loenguga selle aasta tegijatest, kus Viljandimaa keskkonnahariduse spetsialist rääkis aasta loomast, puust, linnust ja liblikast. 7. ja 8. klass tutvus vee-elustikuga Olustvere tiikide ääres. 

Teisipäeval sõitis 1.–6. klass Hüpassaarde, kus läbiti õpperada, õpiti tundma rabataimi, täideti töölehti ja söödi vorstikesi. 7. ja 8. klass panid samal ajal teadmised proovile ja läbisid nutiseadet kasutades Olustvere pargi avastusraja. 


Kolmapäevane päev oli täis sportimist vabas õhus. Võistlesime 60m jooksus, palliviskes, kaugus- hüppes ja väravajooksus.

Neljapäeval matkasid 7. ja 8. klass 9 km pikkusel Saarjõe matkarajal eesmärgiga õppida metsataimi ja elutegevusejälgi ning veeta lihtsalt üks tore ja tervislik koolipäev. Ka 3.–6. klass toimetas sel päeval õues ja tutvus pargi tiikide juures vee-elustikuga. 


Reedel aga toimus matk Lõhavere Linnamäele. 


Aitäh kõigile toreda nädala õnnestumise eest. Rohkem Saarjõe matkaraja läbimisest, saab vaadata siit: https://www.dropbox.com/sh/jgrzu7rrnw18jfs/AACZFdi9k418K8jsmQoBCh-Ca?dl=0

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar