reede, 24. mai 2024

Viimane koolikell

Täna oli 9.  klassi tutipidu. Tegime pulli ja viskasime nalja. 

Koolipäev algas õpilastel tavaliselt, kuid klassi jõudes nähti tahvlitel imeilusaid lauseid (palun võtke neid tõsiselt). Ja kui meie enda klassi jõudsime, siis oi appi appi. See oli jube ja seda ikka andis koristada 🙄. SUURED tänud kaheksas klass, armastame teid ka ❤️😻🥰. 

Hiljem külastasime tunde ja aitasime enda suurte teadmistega nooremaid. Tundides kontrolliti ka meie teadmisi, kas võime üheksanda klassi ikka lõpetada (vist võime).

Kui ringkäik koolis oli tehtud jooksime ruttu ruttu lasteada. Lasteaias mängisime paari mängu (eriti hästi välja ei tulnud, aga pole hullu), vaatasime vanu pilte ja tegime endale kummikindast sõbra, kes meid eksamitel aitaks. Kuna meil oli väga kiire, siis lippasime tagasi koolimajja. 

Tagasi jõudes hakkasid ettevalmistused aktuseks ja veega lödistamiseks 🔫.  Aktusel öeldi meile palju innustavaid lauseid ja tore oli kuulda, et meie näidendid teile nii korda läksid 😘.  Muidugi pidas ka direktor kõne, võime nüüd uhkusega öelda, et ME OLEME KÕIK EKSAMITELE LUBATUD.  Viimaks oli kord meie käes ja no vau, me oleme nii vahvad. Laulsime koolikaaslastele imelisi laule (olge mureta kevadpeol ehk kuulete 😌). Enda kõnes andsime nõuandeid, kuidas olla sama head kui meie 😎.  

Viimaks ajasime kõik õue, et laulda viimane laul sellel päeval. Kuna laulusõnad olid “anna vett” pritsisime kõik märjaks. Söögivahetunnis jätkus veesõda. Kõik, kes tahtsid said märjaks, osad pöörasemad hüppasid ka vabatahtlikult tiiki. Aitäh Margot, et koolimaja koristad! 💕 

Saime klassiga päeva jooksul nii suurteks sõbradeks, et oli kurb veel lahku minna. Seetõttu läksime ühiselt poodi ja seejärel järve äärde. Me lõbutsesime, tegime plaane uuteks kohtumisteks, naersime ja mis kõige tähtsam ME PANIME SULPSU! 🏊🏊‍♀️🏊‍♂️ Nalja meil sai. 

Veel üks soovitus teistele: ärge oodake koolilõppu, et klassiga sõbraks saada. Tegelikult on nad täitsa normid vennad. 🤠 

Armastusega, üks ja ainus (varsti) 25. lend! 🤗

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar